Rozcestník - Komixy

10. června 2010 v 22:13 | Kate
Komixy
01
Dobrodružný příběh který vypráví o dívce jménem Kety. ta se jednoho dne vypraví do lesa na svém koni a narazí tam na zatoulaného koně. Toho se jí po sléze podaří odchytit a začne na něm jezdit. Nakonec se najde jeho pravý majtel, ale po chvilce rozhodování si kůň vybere ji jako svou novou oficiální majtelku.
01
02
Alexandra se svým koněm Čestrem bloudí od Ranče k Ranči a hledá nějakou práci u které by vydržela. Zaujme ji jeden moc pěkný Ranč, který vede Stefanie. I práce jí vyhovuje, ale má to jeden malý háček. Každý pozdní večer se tu zjevuje jezdec na koni a nikdo neví odkud přišel a proč se tu zjevuje. Alex a její ků%n se na to pokusí přijít. Co myslíte podaří se jim to?
01
03
Příběh pojednává o mladičké Belle, která nadevše miluje koně. Jejím životním snem je mít vlastního koně, což se ji nakonec splní. Ve škole nemá žádné kamarády a žádný kluk o ni ani nezavadí, což ji vadí, ale nic s tím nenadělá. S příchod jejího vlastního koně se všechno dává do pohybu a neoblíbená a nevýrazná Bella se stává někým výrazným a tím koho mají všichni rádi.
 


Aktuální články

Reklama