Úvod komixu - Lost Stallion

7. června 2010 v 19:57 | Kate |  Lost Stallion
Ikona - Lost Stallion

01
Všechno začalo, když mi bylo čerstvě 15. Přistěhovali jsme se do vesničky jménem Wild Stream. Koupili jsme si tu velký domek a taky stáj o čtyřech boxech. Táta nám totiž zanechal velké dědictví. Měl riskatní práci a tak se nechal pojistit skoro na 2 miliony. Tyto peníze jsme investovali do toho co měl nejraději a to byli koně. Tři koně ve stáji jsou na půjčování a na výuku. Čtvrtý box obývá můj kůň jménem Sunny. Má zlatavou barvu a strašně moc ho miluji. Je to moje velká láska.
02
Malebná vesnička Wild Stream. Tvoří ji asi 15 domů a dva obchůdky. Jeden s potravinami a druhý s jezdeckýma potřebama. V totmo kraji, do kterého jsme se nastěhovali, lidé jezdí výhradně na koních, kolech a chodí pěšky. Auta tu člověk vidí jen zřídka. Je to proti místním zvykům a narušovalo by to krásu okolní přírody. Vesnicí protéká řeka Wild. Od té se jmenuje i vesnice, akorát, že se k tomu přidalo ještě to Stream.
03
Moje máma. Hádali byste jí od pohledu tak přes 40 že? Jenže omyl měla mě ve svých 15 letech a tak jí je teprve 30. Zestárla všema těma problémama a starostma, co jsem ji já i táta v životě nadělali. Teď se často uzavírá do sebe. Kdyby nebylo mě a koní, tak by pro ni nemělo ani cenu žít. Trénuje dvě holky a jednoho kluka co chodí k nám do stáje pomáhat a také jezdit na koních.
04
"Co to je? Co se to děje Sunny?" Rozšířili se mi oči hrůzou. Můj dech se začal zrychlovat. Bušící srdce jsem cítila až v krku. V křoví se mihl nějaký stín. "Nic to není. Jsem asi jen přetažená. Tenkrát jsem se spletla přetažená jsem nebyla. Opravdu tam byl stín a ne jen tak ledajaký stín, ale to vše se dozvíte až v mém příběhu. Kdybych vám teď všechno prozradila, tak už by nemělo cenu tento příběh vám vyprávět.
 


Komentáře

1 Lanya - affik | Web | 12. června 2010 v 19:33 | Reagovat

Týjo, jdu si přečíst první díl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama